Złote kolczyki dla dziewczynki

Złote kolczyki dla dziewczynki

 (0)

Złote kolczyki dla dziewczynki będą doskonałym prezentem, choćby z okazji urodzin, ale i podniosłych wydarzeń, takich jak chrzciny czy komunia. Wybór biżuterii z wysokiej jakości kruszcu jest w tym przypadku szczególnie istotny, także ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Warto pamiętać, żeby dobierać pod tym kątem rozmiar oraz rodzaj zapięcia kolczyków, dzięki czemu będą one wygodne dla aktywnych, młodych osób. Duży wybór takich ozdób dla dziewczynek, odnajdziesz w ofercie King Gold.

Spis treści
Czym się kierować przy wyborze?
Czy to dobry pomysł na prezent?
Biżuteria dobrym rozwiązaniem w przypadku dziewczynek
Taką biżuterię możesz kupić w King Gold
Polecamy naszą ofertę

Jakie złote kolczyki dla dziewczynki wybrać? Najlepiej wysokiej próby 585 i z zapięciem angielskim lub wkrętki

Złote kolczyki dla dziewczynki powinny być wysokiej jakości, więc warto postawić na próbę 585. Dla wygody i bezpieczeństwa dziecka optymalnym rozwiązaniem będą warianty z zapięciem angielskim lub wkrętki. Sam dobór takiego kruszcu także jest ważny, gdyż pozwala uniknąć niepotrzebnych podrażnień i dyskomfortu. Poza tym dobrze jest jeszcze zdecydować się na modele o niezbyt dużym rozmiarze, natomiast sam kształt można dobierać pod kątem własnych preferencji i tego co powinno się spodobać obdarowywanej dziewczynce.

Wysoka jakość

Przy biżuterii zwykle zwraca się uwagę na wybranie tej możliwie jak najlepszej jakości. W kontekście kolczyków dla dziecka jest to tym bardziej istotne, a już szczególnie w przypadku tych, które będą noszone jako pierwsze, wkrótce po przebiciu uszu. Optymalnym wyborem będą złote, a do tego dobrze jest zadbać o ich jak najwyższą próbę. W przypadku złota wysokiej próby nie powinno dochodzić do żadnych podrażnień, a co więcej, sama rana powstała po zabiegu może się nawet szybciej zagoić. Zdecydowanie powinno się zatem wybrać dobre gatunkowo kolczyki, gdyż ma to znaczenie dla samego bezpieczeństwa dziewczynki.

Kwestia zapięcia

Często można o tym zapomnieć, lecz kwestia zapięcia jest bardzo ważna w kontekście kolczyków, a już szczególnie tych wybieranych dla dzieci. Dla dorosłych może to być jeszcze mniej istotne, ale dziewczynki są aktywne i często dynamicznie się poruszają, zatem nieodpowiednie zapięcia mogą się poluzować, co skończy się zgubieniem biżuterii. Rzecz jasna zapięcia nie mogą być jednak zbyt skomplikowane, dzięki czemu nawet małe jeszcze dziewczynki będą mogły zakładać i zdejmować kolczyki samodzielnie. Dobrym pomysłem są klasyczne wkrętki. Często wybierane dla dzieci są też modele z zapięciem angielskim, nieposiadające dodatkowej zatyczki, którą można łatwo zgubić.

O czym jeszcze pamiętać?

Szczególnie w przypadku małych dziewczynek należy mimo wszystko pamiętać, że jest to biżuteria dla dziecka. Raczej nie powinna być zatem przesadnie wymyślna, a nade wszystko duża pod względem rozmiaru. Warianty wiszące czy bogato zdobione mogą zahaczać o ubrania czy inne elementy otoczenia podczas przebierania się lub samej zabawy, co może z kolei spowodować duży ból i ryzyko zranienia się. Dodatkowo zbyt duże kolczyki po prostu nie pasują małym dzieciom, zatem nie są najlepszym rozwiązaniem. Optymalne są niewielkie i proste modele, które są komfortowe dla dziewczynek, do tego subtelnie dodając im uroku.

Złote kolczyki z niebieskimi kwiatuszkamiZłote kolczyki z różowymi kwiatuszkami

Czy złote kolczyki dla dziewczynki na chrzest lub komunię to dobry pomysł?

Złote kolczyki dla dziewczynki na chrzest lub komunię są coraz częściej wybieranym prezentem. Biżuteria jest z zasady dobrym pomysłem w kontekście takich okazji, podkreślając ich doniosły charakter. Na taki podarunek najczęściej decydują się bliscy, a kolczyki mogą być potraktowane jako alternatywa dla klasycznego krzyżyka czy medalika lub dodatkowy upominek, obok łańcuszka z zawieszką. W przypadku bardzo małych dzieci, oczekujących chrztu, taki wybór wciąż będzie optymalny.

Biżuteria świetnym rozwiązaniem na prezent z takich okazji

Chrzest czy komunia to bardzo ważne wydarzenia w naszej kulturze, które kształtują młode osoby i są często wspominane przez rodzinę. Zgodnie ze zwyczajem dzieciom kupuje się z tej okazji prezenty i szczególnie w przypadku najbliższych, dobrze jeżeli mają one szczególną wartość. Biżuteria jest w tej sytuacji naprawdę optymalnym rozwiązaniem, gdyż jest to coś co będzie wykorzystywane jeszcze przez wiele lat i na długo zachowuje wartość zarówno materialną, jak i sentymentalną. Często wybór pada na łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem, natomiast dorośli zwykle dogadują się, kto sprawi taki prezent, gdyż nikt nie chce go oczywiście zdublować. Najczęściej kupują go chrzestni lub nawet sami rodzice. Dla dziewczynek kolczyki są jednak ciekawą alternatywą dla tych tradycyjnych wyborów, mogąc posłużyć jako oddzielny prezent. Coraz częściej można się zatem spotkać z tym, że z okazji chrztu lub komunii kupują je właśnie chrzestni czy inni członkowie bliskiej rodziny. Przy komunii dziewczynka będzie już na tyle duża, że od razu skorzysta z podarunku, natomiast nie trzeba się również wahać w kontekście wyboru kolczyków jako upominku z okazji chrztu. Choć dziecko jest wtedy jeszcze malutkie, to biżuteria może rzecz jasna poczekać trochę w pudełeczku, a obecnie kolczyki zaczynają już nosić nawet roczne dziewczynki, zatem taka biżuteria z pewnością się przyda i to w niedługim czasie.

Złote kolczyki dziewczęce znajdziesz w King Gold

Polecamy wybór oferty złotych kolczyków dziewczęcych w King Gold. Proponujemy szeroki asortyment w tym zakresie, a biżuteria wykonana jest ze złota wysokiej próby 585, czyli 14 karatów. Dostępne są przy tym zróżnicowane warianty, zarówno pod kątem rodzaju zapięć, jak i samej formy oraz kształtu danej ozdoby. Z pewnością znajdziesz zatem u nas coś odpowiedniego dla obdarowywanej dziewczynki.

Zachęcamy do wybrania naszej oferty

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolczyków i to w różnym stylu. Część z nich jest raczej minimalistyczna, ale dostępne są i bardziej ozdobne motywy czy warianty przystrojone cyrkoniami. Biżuteria wykonana jest ze złota wysokiej próby, zatem będzie ona bardzo komfortowa i bezpieczna nawet dla małych dzieci. Dostępne są choćby piękne kolczyki z kwiatuszkami, które znakomicie sprawdzą się dla dziewczynek. Oczywiście możesz wybrać również coś prostego i subtelnego, co też powinno odpowiadać wielu młodym osobom. W King Gold możesz zamówić takie kolczyki z dogodną dostawą do domu. Z myślą o kolczykach dla dziewczynki warto postawić na złote warianty wysokiej próby, które są nie tylko piękne i wartościowe, ale bezpieczne z perspektywy dzieci. Dobrym pomysłem będą klasyczne wkrętki lub wersje z zapięciem angielskim, gdyż są one stabilne, ale i proste do zakładania oraz zdejmowania. Taka biżuteria sprawdzi się jako prezent urodzinowy czy z innej ważnej okazji, a coraz popularniejsze staje się wręczanie jej także dziewczynkom z okazji chrztu czy bierzmowania. Zachęcamy zatem do zapoznania się z takim asortymentem w ofercie King Gold.

 (0)