Medaliki Złote [Już Od 193,00 zł] ∙ King Gold

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0 Kg - 1 Kg

Cena

Cena

  • 179 zł - 3 700 zł

Rodzaj

Rodzaj

Kruszec

Kruszec

Wizerunek

Wizerunek

Wymiary (w cm)

Wymiary (w cm)

Waga (opis)

Waga (opis)

Rozmiar

Rozmiar

Indeks: EA5Z/086/MI/ang

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel próba 585

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel z białego rodowanego i żółtego złota posiadają nowatorskie zapięcia typu angielskiego leverback, łatwo sie zapinają i nie kłują podczas spania. Złote kolczyki to idealna ozdoba, nadaje elegancji i pasuje do każdej kreacji dziennej jak i wieczorowej.

Cena 1 183 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Medaliki Złote
Medaliki Złote [Już Od 193,00 zł] ∙ King Gold

Medaliki Złote

Złote medaliki w różnych kształtach z wizerunkami Świętych i Matki Bożej stanowią symbole religijne wiary Chrześcijańskiej. Doskonałe jako pamiątki na wyjątkowe okazje. Noszenie symboli wiary to dawanie jej świadectwa. Ofiarowana osoba ma poczucie, że Święci sprawują nad nad nią i jej rodziną specjalną opiekę lub są bliżej. Chrzest, I Komunia Święta, Bierzmowanie, Ślub, narodziny dziecka i wiele, wiele innych okazji specjalnych. 

Aktywne filtry

Indeks: MS5Z/019/MR

Polski Cudowny Medalik, Matka Boża Niepokalanego Poczęcia S

Cudowny Medalik – znany też jako Medalik Niepokalanego Poczęcia,  Napisy w języku polskim. Medalik z przodu ukazuje wizerunek Matki Najświętszej, u której z rozłożonych rąk rozchodzą się promienie światła, a na odwrocie Najświętsze Serce Jezusa otoczone koroną cierniową i Niepokalane Serce Maryi przebite mieczem.

Cena 357 zł Cena podstawowa 420 zł
Więcej
W magazynie