Indeks: EA5Z/086/MI/ang

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel próba 585

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel z białego rodowanego i żółtego złota posiadają nowatorskie zapięcia typu angielskiego leverback, łatwo sie zapinają i nie kłują podczas spania. Złote kolczyki to idealna ozdoba, nadaje elegancji i pasuje do każdej kreacji dziennej jak i wieczorowej.

Cena 986,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Obrączki
Obrączki

Obrączki

Obrączki ślubne to symbol miłości i trwałości związku małżeńskiego. Symbolizują miłość, wieczność oraz nierozerwalność małżeństwa. Historia pierwszych pierścieni ślubnych sięga do starożytnego Egiptu.

Te dwa małe krążki są doskonałym symbolem stałości związku przez całe życie. Przypominają nam potem, co ślubowaliśmy. Jak je wybrać? Na naszej stronie dzięki konfiguratorowi obrączek możesz stworzyć dzieła jedyne i niepowtarzalne w sam raz takie jakie sobie wymarzyliście.

 

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-18 z 94 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: O15Z/K05/GB

Obrączki prawosławne grawerowane zewnętrznie nacinane pr. 585 na zamówienie

Obrączki grawerowane nacinane z napisem "Господи спаси и сохрани миа" na zamówienie, czas realizacji około 2-4 tygodni. Grawerowanie wewnątrz obrączek bezpłatne standardowo imiona naprzemiennie i data ceremonii. W celu zamówienia prosimy o zalogowanie  i kontakt  przez formularz 

Cena 1 225,00 zł
Więcej
W magazynie