Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0 Kg - 1 Kg

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 27 000,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Kruszec

Kruszec

Próba

Próba

Wymiary (w cm)

Wymiary (w cm)

Waga (opis)

Waga (opis)

Rozmiar

Rozmiar

Indeks: EA5Z/086/MI/ang

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel próba 585

Złote kolczyki Skrzydła Anioła New Angel z białego rodowanego i żółtego złota posiadają nowatorskie zapięcia typu angielskiego leverback, łatwo sie zapinają i nie kłują podczas spania. Złote kolczyki to idealna ozdoba, nadaje elegancji i pasuje do każdej kreacji dziennej jak i wieczorowej.

Cena 986,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Dewocjonalia
Dewocjonalia [Już Od 51,00zł] ∙ King Gold

Dewocjonalia

  Zapraszamy do naszego działu z dewocjonaliami, który gromadzi obrazki i pamiątki oraz biżuterię związaną z kultem religijnym. Na każdą okazję można znaleźć coś dla siebie lub bliskich. Pamiątka Chrztu Świętego, I Komunii, Ślubu czy innych okazji. Obrazki święte z dedykacją pozwolą wyrazić nasze emocje w ważnych chwilach dla nas lub naszych bliskich. Krzyżyki, medaliki i inne subtelne symbole wiary mogą stanowić także dobre uzupełnienie naszego stroju, ponieważ są często pięknie zdobione. Każdy znajdzie coś, aby zatrzymać wspomnienia czy też emocje lub przekazać życzenia od serca. 

  Wiara, miłość, sakramenty, rodzina i uczucia to bardzo indywidualne sfery naszego życia. Zadbajmy o to, aby wążne dla Nas chwile pozostały z nami uchwycone w niewielkiej, symbolicznej formie.

Aktywne filtry

Indeks: 85313/3LORO

IKONA ŚWIĘTEJ RODZINY 12X16CM

Obrazek Świętej Rodziny. Najwyższa jakość srebra próby 925 oraz wysokiej jakości metal pokryty ochronną warstwą lakieru. Całość osadzona jest na wysoko gatunkowym drewnie w kolorze ciemnego orzecha.

Cena 485,00 zł
Więcej
W magazynie